XXXII Mały Konkurs Recytatorski

15 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Milanowie odbyły się eliminacje gminne XXXII Małego Konkursu Recytatorskiego.

Do eliminacji przystąpiło 30 dzieci ze szkół podstawowych w Kostrach, Rudnie i z Zespołu Szkół w Milanowie. Dzieci prezentowały utwory w dwóch kategoriach wiekowych klasy 1-3 i 4-6 . Do dalszego etapu zakwalifikowały się następujący recytatorzy: Emilia Samorańska, Grzegorz Oworuszko, Bartłomiej Wojciechowski, Emilia Winniczuk i Mateusz Szuciak, wszystkie dzieci z Zespołu Szkół w Milanowie. Recytatorów oceniała komisja w składzie: Kamila Sternik- Powiatowa Biblioteka Publiczna Centrum Kultury w Parczewie, Katarzyna Matczuk - GOK w Jabłoniu i Ewa Kozak- GBP w Milanowie. Pomimo tego, że do eliminacji powiatowych małego konkursu recytatorskiego zakwalifikowało się tylko pięcioro dzieci , wszyscy biorący udział w konkursie byli zwycięzcami , którzy pokonali własną tremę i wyszli z bogatszym doświadczeniem.

XXXII Mały Konkurs Recytatorski

Mamy wiosnę

Debug: specified directory - https://gokmilanow.pl//Albumy/2013/2013XXXIIMalyKonRecytat/

Debug: specified directory - https://gokmilanow.pl//images/Albumy/2013/2013Kwiecien15/