18.04.2013r. XIII Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

W dniu 18 kwietnia 2013r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Milanowie, już po raz trzynasty, odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

Głównym zamierzeniem przeglądu było stworzenie młodym wykonawcom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności, obycie ze sceną, wymiana doświadczeń, uzyskanie fachowych porad. Na Sali widowiskowej GOK spotkało się ponad 100 młodych uczniów szkół i przedszkoli z terenu powiatu parczewskiego. Uczestnicy przeglądu , który pomimo nazwy miał charakter konkursu, wykonali po dwie piosenki jedną koniecznie filmową. Wykonawców w kategorii solista i zespół oceniała, profesjonalna Komisja Konkursowa w składzie : Anna Lichawska, Piotr Gierulski i Wojciech Gil, wszyscy po wyższych studiach muzycznych. Pierwsze miejsca i nagrody zdobyli w kategorii solista: I miejsce- Mikołaj Zieńczuk z Jabłonia , II- miejsce Izabela Nosal z Parczewa, III miejsce- Maja Trochunowicz z Parczewa, w kategorii zespół : I miejsce- Czadowe Trio II z Parczewa, II miejsce- Motylki i Pszczółki z Parczewa, III miejsce- Jabłoneczka z Jabłonia. Większość wykonawców uczestniczyła w przeglądzie po raz pierwszy, niektórzy z nich to stali bywalcy naszej imprezy. Cieszymy się bardzo, że nasz przegląd cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem wykonawców i ich instruktorów.

18.04.2013r. XIII Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Debug: specified directory - https://gokmilanow.pl//Albumy/2013/2013kwi18PrzegladPiosneki/

Debug: specified directory - https://gokmilanow.pl//images/Albumy/2013/2013Kwiecien18/