19.02.2013r. Lodowisko i kino w Lublinie

Kolejną atrakcją ferii zimowych zorganizowanych przez GOK Milanów był wyjazd na lodowisko i do kina Plaza w Lublinie na film „ Zambezia”.

W wyjeździe wzięła udział grupa ponad 40 osób. Proponowane podczas ferii zimowych wyjazdy cieszą się ogromnym powodzeniem i stwarzają ich uczestnikom możliwość wszechstronnego rozwoju. Sport i kultura to główne kierunki działania. Każda forma spędzania wolnego czasu cieszy się ogromnym powodzeniem, a muza kina na stałe zagościła w formach zajęć proponowanych przez organizatorów. Kolejne spotkania z lodowiskiem i kinem już za rok.

19.02.2013r. Lodowisko i kino w Lublinie

Debug: specified directory - https://gokmilanow.pl//images/Albumy/2013/2013Luty19/