Turniej warcabowy

22 lutego na zakończenie Ferii Zimowych 2013 Gminy Ośrodek Kultury Milanowie przygotował dla wszystkich uczestników dwie propozycje.

Jedną z nich był turniej warcabowy w którym wzięło udział 6 zawodników:

Michał Kalinowski
Jakub Kalinowski
Kacper Niewiadomski
Julia Romaniuk
Przemysław Adamczyk
Kamil Maczewski

Walka o końcowe zwycięstwo w turnieju toczyła się do samego końca, a każdy z zawodników w poszczególnych spotkaniach co chwila przechylał szalę zwycięstwa na swoją stronę. Jednak jak w każdej dyscyplinie sportowej ten pierwszy mógł być tylko jeden i tak klasyfikacja końcowa turnieju warcabowego przedstawia się następująco:

1 miejsce Przemysław Adamczyk
2 miejsce Kacper Niewiadomski
3 miejsce Jakub Kalinowski

Turniej warcabowy