Szaleństwa na stoku w Rąblowie

21 lutego grupa ponad 40 osób (dzieci i młodzieży), uczestniczącej w zajęciach feryjnych przygotowanych przez GOK Milanów, wzięła udział w wyjeździe na stok narciarski do Rąblowa.

Dla wielu uczestników tego wyjazdu była to kolejna lekcja jazdy na nartach, czy na snowboardzie, niektórzy próbowali swoich sił po raz pierwszy. Gminny Ośrodek Kultury już kolejny raz zaproponował tę formę wypoczynku, ponieważ cieszy się ona dużym zainteresowaniem. Pogoda tego dnia dopisała znakomicie. Wspaniałe warunki narciarskie sprawiły że czas spędzony na szusowaniu po górkach upłyną bardzo szybko. Wszyscy uczestnicy wyprawy wrócili zadowoleni z udanego wyjazdu i już czekają na następny.

Szaleństwa na stoku w Rąblowie

Debug: specified directory - https://gokmilanow.pl//images/Albumy/2013/2013Luty21/