12.02.2013r. Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Milanów Jabłoń.

12 lutego w Jabłoniu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Milanów. Turniej został zorganizowany w ramach Kampanii ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł”. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn piłkarskich w kategorii: mieszanej, szkoły podstawowe i gimnazjum. Zawodnicy reprezentowali gminy Milanów, Jabłoń i Komarówka Podlaska. Zwycięzcy walczyli o cenne puchary, medale i pamiątkowe dyplomy, które ufundowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywanie Problemów Alkoholowych w Milanowie. Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!