15.02.2013r. Turniej tenisa stołowego

15 lutego podczas zajęć przygotowanych na ferie zimowe 2013 w GOK Milanów został zorganizowany Turniej Tenisa Stołowego. Turniej został rozegrany w trzech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum i debel mieszany. Do turnieju zgłosiło się bardzo liczna grupa zawodników w poszczególnych kategoriach, w związku z tak dużym zainteresowaniem zawodnicy rozlosowani na grupy w których toczyli swoje zacięte pojedynki przed najważniejszymi spotkaniami w finałach. Klasyfikacja poszczególnych kategorii wiekowych i przebieg poszczególnych spotkań przedstawia się następująco:

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!