Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W niedzielę 1 września w Milanowie odbył się bieg przełajowy MILANOWSKA MILA połączony z I Piknikiem strażackim.

Trasa biegu przebiegała w przepięknej scenerii milanowskich lasów . Osoby biorące udział w biegu biegały na dystansie 10 km mężczyźni i 5 km. kobiety, równolegle na stadionie sportowym, odbyły się biegi dla najmłodszych przedstawicieli naszej społeczności , którzy biegali na dystansie 100 m i jednej mili. Biorący udział w zawodach otrzymali pamiątkowe koszulki i medale. Zwycięzcy otrzymali medale i puchary. Po wręczeniu nagród wszyscy udali się na pyszną grochówkę. Biegi to tylko początek imprezy, która przerodziła się w piknik strażacki, biorący udział w śmiesznych konkurencjach przygotowanych przez naszych strażaków oprócz tego, że świetnie się bawili mogli wygrać cenne nagrody w postaci maskotek dla dzieci i super fajnych gadżetów dla dorosłych. Całość imprezy zakończono wspólnym grillowaniem. Organizatorzy dziękują wszystkim, których pomoc finansowa i organizacyjna pomogła w realizacji tego przedsięwzięcia, które na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń naszej gminy Poniżej przedstawiamy zwycięzców biegu Milanowska Mila i konkurencji strażackich.

W niedzielę 1 września w Milanowie odbył się bieg przełajowy MILANOWSKA MILA połączony z I Piknikiem strażackim.

Trasa biegu przebiegała w przepięknej scenerii milanowskich lasów . Osoby biorące udział w biegu biegały na dystansie 10 km mężczyźni i 5 km. kobiety, równolegle na stadionie sportowym, odbyły się biegi dla najmłodszych przedstawicieli naszej społeczności , którzy biegali na dystansie 100 m i jednej mili. Biorący udział w zawodach otrzymali pamiątkowe koszulki i medale. Zwycięzcy otrzymali medale i puchary. Po wręczeniu nagród wszyscy udali się na pyszną grochówkę. Biegi to tylko początek imprezy, która przerodziła się w piknik strażacki, biorący udział w śmiesznych konkurencjach przygotowanych przez naszych strażaków oprócz tego, że świetnie się bawili mogli wygrać cenne nagrody w postaci maskotek dla dzieci i super fajnych gadżetów dla dorosłych. Całość imprezy zakończono wspólnym grillowaniem. Organizatorzy dziękują wszystkim, których pomoc finansowa i organizacyjna pomogła w realizacji tego przedsięwzięcia, które na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń naszej gminy Poniżej przedstawiamy zwycięzców biegu Milanowska Mila i konkurencji strażackich.