Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Krasicki Kazimierz

Malarz
21-210 Milanów, ul. Kopińska 6
telefon 507 751 487

Pan Kazimierz Krasicki swe zainteresowania malarskie urzeczywistniłw roku 1998 od kiedy rozpoczęła się jego czynna działalność w dziedzinie malarstwa. Swe prace tworzy w kilku rodzajach sztuki plastycznej: rysunek akwarele jednak dominuje malarstwo olejne. Głównymi kierunkami zainteresowania: to pejzaże, ludzie, zabytki.

Pan Kazimierz Krasicki nie posiada wymiernych nagród za działalność ludową  w dziedzinie malarstwa jednak biorąc udział w konkursach otrzymał wiele podziękowań i wyróżnień. Swoje prace często prezentuje w wystawach, plenerach malarskich, kiermaszach ludowych, wystawach okolicznościowych. Był także organizatorem własnego wernisażu prac który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Milanowie w 2009r. Prace malarskie Pana Kazimierza cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem