Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W sobotę 6 grudnia 2018 roku, po raz pierwszy przez Milanów przemaszerował orszak Trzech Króli . Paradę zorganizowano z inicjatywy księdza Proboszcza Parafii Niepokalanego Poczęcia  Najświętszej  Maryi Panny w Milanowie.

O godzinie 10:30 wszyscy uczestniczący w paradzie zebrali się pod GOK skąd przemaszerowali do kościoła na mszę świętą następnie po mszy udali się na jasełka przygotowane przez  dzieci z zespołu szkół w Milanowie. To niesamowite  pełne barwnych postaci wydarzenie wniosło wiele radości i sprawiło , że święto Trzech Króli będzie jednym z ulubionych świąt.  Dziękujemy serdecznie Pani Marzenie Zawiszy, Pani Beacie Kopińskiej Pani Grażynie Lewczuk, Panu Juliuszowi Bzówce, Pani Elżbiecie Mazurek, pracownikom GOK w Milanowie i wszystkim mieszkańcom naszej gminy, a w szczególności Państwu Ani i Michałowi Klejom,  za włączenie w organizację święta.

W sobotę 6 grudnia 2018 roku, po raz pierwszy przez Milanów przemaszerował orszak Trzech Króli . Paradę zorganizowano z inicjatywy księdza Proboszcza Parafii Niepokalanego Poczęcia  Najświętszej  Maryi Panny w Milanowie.

O godzinie 10:30 wszyscy uczestniczący w paradzie zebrali się pod GOK skąd przemaszerowali do kościoła na mszę świętą następnie po mszy udali się na jasełka przygotowane przez  dzieci z zespołu szkół w Milanowie. To niesamowite  pełne barwnych postaci wydarzenie wniosło wiele radości i sprawiło , że święto Trzech Króli będzie jednym z ulubionych świąt.  Dziękujemy serdecznie Pani Marzenie Zawiszy, Pani Beacie Kopińskiej Pani Grażynie Lewczuk, Panu Juliuszowi Bzówce, Pani Elżbiecie Mazurek, pracownikom GOK w Milanowie i wszystkim mieszkańcom naszej gminy, a w szczególności Państwu Ani i Michałowi Klejom,  za włączenie w organizację święta.