Już dawno ucichły odgłosy walki na polach bitew, już dawno odeszli świadkowie tamtych dni, ale pamięć nasza  o  walce o niepodległość nigdy nie zaginie.

Święto Konstytucji 3 Maja w Milanowie tradycyjnie rozpoczęliśmy uroczysta zbiórką pododdziału strażaków pocztów sztandarowych straży i szkół z terenu Gminy Milanów i przemarszem do kościoła pw. NP. NMP w Milanowie.

1 maja w Milanowie odbył się już po raz XVIII Memoriał im. Ryszarda Tymosiewicza w piłce nożnej drużyn Old Boy. Po krótkiej przerwie wrócił do tradycji która od początku towarzyszyła tym rozgrywkom.

15 marca w GOK w Milanowie odbył się Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych.

8 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Milanowie było nadzwyczaj wesoło i kolorowo, a to za sprawą tego , że w tym właśnie dniu odbyły się uroczystości związane ze świętem Dnia Kobiet.