Jolanta Kalinowska
am. Milanów, ul. Wojska Polskiego 109

telefon 661 555 422

Pani Jolanta Kalinowska zajmuje się rękodziełem ludowym – haft krzyżykowy, tematyka różnorodna

Pani Jolanta Kalinowska swa przygodę z rękodziełem jakim jest haft krzyżykowy rozpoczęła w 1998 roku, tematyka prac związana jest z martwa naturą, pejzażami, obrazami znanych malarzy. Jej prace są ozdobą własnego mieszkania, znajomych i przyjaciół. Swą twórczość artystyczną prezentowała wielokrotnie podczas wystaw, festynów, plenerów i wielu innych okazyjnych imprezach związanych z twórczością ludową.

W pracy tej brak osiągnięć wymiernych w postaci nagród rzeczowych czy innych wyróżnień, jednak branie udziału w pokazach, kiermaszach ludowych, wystawach okolicznościowych podczas których jej twórczość cieszy się dużym zainteresowaniem.